O festiwalu

Festival Polonaise

Najlepszy i największy Polonijny Festiwal w USA!

Festival Polonaise w Golf Mill Park w Niles to wydarzenie, które łączy miłośników sztuki, kultury, kuchni i muzyki.

Do wspólnej zabawy w Niles zapraszają MojBilet.com, a także patroni medialni radio Polski FM Chicago oraz portal informacyjny Wiadomosci.com.

To wyjątkowa okazja, żeby na trzy dni zapomnieć o rzeczywistości i spotkać się z rodziną i znajomymi, w miejscu pełnym pozytywnej energii, dobrej muzyki i pysznego jedzenia. W programie liczne prezentacje twórczości ludowej, koncerty artystów polskiej i chicagowskiej estrady, spotkania z gwiazdami.

Oprócz występów artystycznych na dwóch scenach, uczestnicy festiwalu będą mogli skosztować produktów polskiej kuchni, a także wziąć udział w licznych konkursach i pokazach dla dzieci i dorosłych, polskich tańcach narodowych i zawodach sportowych.

Zorganizowanie Festivalu Polonaise jest zaszczytem dla lokalnej Polonii, która tym sposobem może podzielić się swoim narodowym dziedzictwem. Festival Polonaise to polski festiwal w Niles, który zapewni niezapomniane wrażenia kulturalne i rozrywkowe Tobie i Twojej rodzinie.

18

SIERPNIA 2023Zarezerwuj 3 dni - 18, 19 i 20 Sierpnia 2023

Gwiazdy Festival Polonaise 2023

Zapraszamy na najlepszy i największy Polonijny Festiwal w USA!

Zobacz wszystkie także gości specjalnych – Kliknij Tutaj!

Zobacz co o nas mówią

wyszperane w sieci

WOW - Bardzo Polecam

Najlepiej zorganizowana polonijna impreza w Chicago na jakiej byłam. Gorąco polecam będę także w 2019 z cała rodzina

Iwona B.

Iwona B.

Chicago IL USA

Super zespoły - Atrakcje dla dzieci!

Wszystko przygotowane bardzo profesjonalnie, superowo dobrane zespoły, smaczne jedzenie, mnóstwo atrakcji dla naszych dzieci! Dziękujemy!!!

Krzysiek K.

Krzysiek K.

Chicago IL USA

Najlepsza polonijna impreza w USA

3 miesiące temu przeprowadziliśmy się do Chicago Festival Polonaise to zdecydowanie najlepsza Polonijna Impreza w USA na jakiej byliśmy! Bardzo Polecamy do zobaczenia w 2019!

Jacek N.

Jacek N.

Chicago IL USA