maj 2019

05/17/2019

Joanna Krupa i Krzysztof Ibisz

Mamy zaszczyt poinformować, iż w tym roku wyjątkowy, 3. Festival Polonaise poprowadzi najlepszy i najpiękniejszy duet, czyli Joanna Krupa i Krzysztof Ibisz.
Joanna Krupa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polek w USA, modelka, aktorka, działaczka na rzecz praw zwierząt, brała udział w licznych programach telewizyjnych, zarówno jako uczestniczka, jak i jurorka, między innymi w „Tańcu z Gwiazdami”, czy „Top Model”.
Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków. Aktor filmowy i teatralny, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm RP I kadencji; laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, na stałe związany z telewizją Polsat.

Read More
05/17/2019

Lekcja tańca z Anią Głogowską i Janem Klimentem

„Taniec z gwiazdami – wydanie piknikowe” – tak można określić to, co czeka na wszystkich odważnych, którzy wezmą udział w lekcji tańca podczas Festival Polonaise. Zawody taneczne poprowadzą znani między innymi z udziału w polskiej wersji „Tańca z gwiazdami” znakomici tancerze – Ania Głogowska i Jan Kliment.
Anna Głogowska to polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych, a także prezenterka telewizyjna. W ubiegłym roku rozruszała najbardziej „sztywne” osoby na placu Festival Polonaise. W tym roku partnerem Ani będzie czeski tancerz – Jan Kliment, który na dobre zadomowił się w Polsce. Tańczył między innymi z Edytą Górniak, Anią Wyszkoni, Nataszą Urbańską, Cleo czy Ewą Kasprzyk.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego tańca.

Read More
05/17/2019

Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru

Michał Wójcik od lat związany jest z Kabaretem Ani Mru Mru. Bawi i rozwesela publiczność do łez. W Chicago zawita ze swoim najnowszym pogramem stand up „LIVE czyli życie na żywo”, w którym bawi publiczność wspomnieniami o sobie samym.

Read More
05/17/2019

Anna Wyszkoni

wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt, artystka funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej od 22 lat

Read More
05/17/2019

Lady Pank

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych, powstał z inicjatywy gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza, drugim założycieliem był Andrzej Mogielnicki – główny autor tekstów piosenek zespołu, wokalistą jest Janusz Panasewicz, występowali na największych polskich festiwalach w Polsce, a także za granicą

Read More
07/22/2018

7th Heaven

od 34 lat na scenie, a od trzech lat królują na pierwszym miejscu listy przebojów Midwest Billboard, zdobywcy wielu prestiżowych nagród, ich przeboje grają największe stacje radiowe w Chicago i nie tylko

Read More